BioCleaner Sensitive

60.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
opak
Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.015 kg
Uwaga!  Zmiana opakowania, produkt ten sam!Biocleaner Sensitive przeznaczony jest do oczu wrażliwych. To unikalny produkt przygotowujący naturalne rzęsy do klejenia w procesie stylizacji (przedłużania, zagęszczania).Biocleaner rozmarynowy sensitive przeznaczony jest do pracy w warunkach niskiej i normalnej wilgotności.
Jest produktem hybrydowym, łączącym w sobie cechy cleanera, primera i przyspieszacza.
Biocleaner rozmarynowy - ma dwa integralne składniki: 
- alkohol, który odtłuszcza i oczyszcza rzęsy 
- ekstrakt z rozmarynu, który ma właściwości nawilżające, tonizujące, przeciwutleniające i antybakteryjne. 
Kombinacja tych składników sprawia, że rzęsy są idealnie przygotowane do klejenia: oczyszczone, odtłuszczone i nawilżone. 
Po zastosowaniu biocleanera otrzymujemy mocną i trwałą spoinę, bezpośrednio wpływającą na trwałość aplikacji.
Aby stworzyć optymalne warunki do pracy z klejem cyjanoakrylowym należy zapewnić odpowiednią wilgotność i temperaturę. W przypadku deficytu cząsteczek wody w powietrzu, cyjanoakryl skorzysta do aktywowania procesu polimeryzacji z nawilżenia biocleanerem. 

JAK STOSOWAĆStosować na rzęsy naturalne, ewentualnie umyte szamponem i dobrze wypłukane wodą. Zaaplikować 1 kroplę na microbrash. Odsączyć nadmiar poprzez dotknięcie microbrushem do np. ręcznika papierowego. Następnie przecierać rzęsy w kierunku od nasady do końcówek. Czynność powtórzyć na drugim oku. Po zakończeniu przystąpić do klejenia.
Biocleaner stosuje się też na rzęsy na pasku w celu zapobiegania składania się kępek. W tym celu nanieść kroplę biocleanera za pomocą microbrusha na pasek rzęs. Odczekać 30 sekund i przystąpić do pracy. Czynność powtarzać gdy kępki zaczną się składać. 
INGREDIENTS: Alcohol denat., Aqua, Rosmarius Officiales Extract, Parfum natural (Cineol, Didehydropinane, Canfeno), Linalool, Limonene 
OPAKOWANIE :12 ml, butelka z bezpieczną nakrętką z kroplomierzem
DODATKOWE INFORMACJEBiocleaner jest produkowany w Hiszpanii i jest zgodny ze wszystkimi przepisami UE.
Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :